Taal:

Internationale vestigingen

Connect Group heeft productievestigingen in vijf landen en bedient klanten over gans Europa met verkoopkantoren in verschillende Europese landen.

International branches

Connect Group NV (Hoofdzetel)

Industriestraat 4
1910 Kampenhout
België

Tel: +32 (0)16 61 89 20

Fax: +32 (0)16 60 78 82

Email: info@connectgroup.com

België

Connect Group NV
Bargiestraat 2
8900 Ieper
België

Tel: +32 (0)57 344 411

Fax: +32 (0)57 344 510

Email: info@connectgroup.com

Connectsystems NV
Industriestraat 4
1910 Kampenhout
België

Tel: +32 (0)16 61 89 20

Fax: +32 (0)16 60 78 82

Email: info@connectgroup.com

Duitsland

Connect Group GmbH
Siemensstrasse 11
72636 Frickenhausen
Duitsland

Handelsregister Stuttgart
HRB 221314

BTW nr.
DE 146 275 553

Zaakvoerder
Flor Peersman
Pero Curic
Irmin Mack

Tel: +49 (0)7022 9446-0

Fax: +49 (0)7022 9446-99

Email: info@connectgroup.com

Nederland

Connect Group Nederland BV
De Run 4281
5503 LM Veldhoven
Nederland

Handelsregister 
18050623

Tel: +31 (0)40 84 44 999

Fax: +31 (0)40 84 44 990

Email: info@connectgroup.com

Roemenië

SC Connectronics Romania SRL
Sos. Borsului 40
410605 Bihor - Oradea
Roemenië

Handelsregister 
Bihor J05/1277/2002

BTW nr
RO 15087723

Geplaatst kapitaal 
33.457 RON

Tel: +40 (0) 359 403 250

Fax: +40 (0) 359 403 297

Email: info@connectgroup.com

Tsjechië

Connectronics sro
Billundska 2756
272 01 Kladno
Tsjechië

BTW nr
CZ 27617866

Handelsregister
Prague Section C Insert 119259

Geplaatst kapitaal 
CZK 200.000
 

Tel: +420 (0) 312 518 311

Fax: +420 (0) 312 518 314

Email: info@connectgroup.com

Sales

Internationaal

Herman Struiwigh

Tel: +32 (0) 16 606 171

Email: h.struiwigh@connectgroup.com

België

Koen Bonny

Tel: +32 (0)57 344 415

Email: k.bonny@connectgroup.com

Duitsland

Pero Curic

Tel: +49(0) 1522 8586267

Email: p.curic@connectgroup.com

Frankrijk

Chris Colpaert

Tel: +32 (0) 57 344 539

Email: c.colpaert@connectgroup.com

Nederland

Niels van Zon

Tel: +31 (0) 40 40 11 940

Email: n.vanzon@connectgroup.com

Roemenië & Hongarije

Calin Vesa

 

Tel: +40 (0) 359 403 250

Email: c.vesa@connectgroup.com

Tsjechië

Tomas Fleiberk

Tel: +420 (0) 312 518 353

Email: t.fleiberk@connectgroup.com