Locatie: Romania, Oradea

Tip contract: norma întreagă

Program de lucru: 2 schimburi (06:00 – 14:00 / 14:00 – 22:00)

Contact

Monica TATAR, m.tatar@connectgroup.com, +40-772.091.477

Data publicării: 21.07.2022

ID: CGRO202268

Responsabilități

• Urmărirea planului de mentenanță/întreținere pentru departamentele din producție

• Administrarea acțiunilor întreprinse pe cale digitală sau pe hârtie

• Administrarea componentelor/ uneltelor/ ustensilelor utilizate

• Cunoștințe de bază pentru rularea liniilor SMD

• Susține și sprijină activitatea la departametele din producție când este nevoie (probleme mecanice, …)

• Respectă și asigură însușirea și respectarea procedurilor interne legate de utilizarea echipamentului și aparaturii din dotare departamentului întreținere

Se subordonează

Vei raporta Responsabilului de Departament.

Cerințe

- Studii medii

- Experiență intr-un post similar min. 1 an

Beneficii

  • Tichete de masa
  • Al 13-lea salariu
  • Cadouri de sărbători
  • Ore suplimentare plătite dublu
  • Transport asigurat din Oradea și alte zone din județ
  • Bonus de recomandare (250 RON Net)
  • Bonus de instalare (250 RON Net)
Procesăm datele dvs. personale în conformitate cu GDPR. Puteți citi totul despre asta în notificarea noastră de confidențialitate.